A Magyar Unitárius Egyház részmunkaidős állást hirdet kutatásszervezői munkakör betöltésére a Vallásszabadság Háza keretében működő Valláskutató Intézetben.

Követelmények:

Társadalomtudományi területen szerzett kutatói tapasztalat. A vallástudományi beágyazottság előnyt jelent.

Feladatok:

  • intézményi projektek tervezése és szervezése
  • intézményi integráció munkálása
  • adatbázis létrehozása és kezelése
  • szakmai konferenciák, előadások és más programok szervezése
  • valláskutatások tervezése és kivitelezése
  • adományszervezés
  • kutatási-elemzési feladatok
  • szakmai kiadványok előkészítése
  • alkalmi együttműködés a Vallásszabadság Házában és a Vallásszabadság Egyesület keretében zajló tevékenységek szervezésében, szakmai kivitelezésében

Bérezés:

Megállapodás szerinti, meghatározott összegű alapjövedelem, ami kiegészül a projektek arányában.

Az érdeklődők küldjenek szakmai önéletrajzot és motivációs levelet a fohatosagihivatal@unitarius.org  postacímre 2018. október 5-éig. További információk a 0740/293942-es telefonszámon érhetők el.