A Magyar Unitárius Egyház gazdasági asszisztensi/ügyintézői részmunkaidős (naponkénti négyórás munkaidejű) állás betöltésére alkalmas személyt keres.

Alapvető elvárások:

– az állás betöltéséhez szükséges számítógépes felhasználói ismeretek;

– problémamegoldó képesség;

– pontos és megbízható munkavégzés.

Az adminisztratív munkakörben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Főbb feladatok:

– A Magyar Unitárius Egyház gazdasági jellegű ügyeinek intézése (ingatlanokkal, bérleti szerződésekkel kapcsolatos tennivalók stb.).

– Az egyház gazdasági tevékenységeivel kapcsolatos döntések szakmai előkészítésében és végrehajtásában való részvétel.

– Nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése stb.

A munkavégzés helyszíne: a Magyar Unitárius Egyház székhelyi épületében (Kolozsvár, 1989. december 21. utca 9. szám).

A munkavégzés magyar nyelven zajlik, azonban a román nyelv megfelelő ismerete is szükséges.

Az állás iránt érdeklődő személyektől szakmai önéletrajzot és rövid motivációs levelet várunk a fohatosagihivatal@unitarius.org címre, 2020. szeptember 15-ig.

További részletekért a 0748114022-es telefonszámon lehet érdeklődni (Dácz Tibor gazdasági előadó-tanácsostól).

A Magyar Unitárius Egyház Főhatósági Hivatala